دروغ‌پردازی‌های سایت تبشیری ها
تلاش تبشیری ها در انتشار اخبار کذب با محوریت مذهب

مهم‌ترین محور در سایت تبشیری ها، تغییر دادن اخبار و انتشار کذب و شایعات برای تخریب نظام است.

به گزارش دیده بان، فرقه تشیری ها در کنار اهداف اصلی خود که به آن‌ها قبلاً اشاره‌کرده‌ایم همواره بر آن است تا بتواند با سبک و سیاق مخصوص خود اخبار جعلی را ترویج داده و جریان سازی‌های مطلوب خود را رسانه‌ای کند.

در تازه‌ترین این اقدامات، سایت فرقه تبشیری ها از درگیری دریکی از ایستگاه‌های متروی تهران، جریانی کذب با محوریتی مذهبی ساخته و پرداخته و با بزرگنمایی یک فرد عادی و روحانی سعی در تشویش اذهان مردم را دارد.

این سایت در این زمینه چنین نوشت:

در اثر درگیری لفظی یک شهروند عادی با یک روحانی که در حال امربه‌معروف بوده است، فرد عادی به این روحانی با چاقو حمله می‌کند. "امربه‌معروف و نهی از منکر" همواره در ایران باعث تنش اجتماعی و درگیری شده است.

گفتنی است دروغ و شایعه و همچنین بدعت از مهم‌ترین ارکان فرقه‌هایی مانند مسیحیت تبشیری و بهاییت و... بوده که در مورد دو فرقه‌ فوق الذکر با توجه به اینکه ساخته‌وپرداخته صهیونیست‌ها است، این موضوع اولویت بیشتری داشته و دارد.

به‌نوعی همین شیوه برای جذب افراد هم بکار می‌رود، این همان حالتی است که فرقه برای برتری و خاص بودن خود همواره به آن تکیه دارد.

از سوی دیگر تخریب ادیان الهی هم از مواردی است که در دستور کار اصلی فرقه‌ها وجود دارد و با چنین روش‌هایی در جهت تخریب هر چه بیشتر آن اقدام می‌شود.

 

 

9800




انتهای متن/

یکشنبه, 25 تیر 1396 ساعت 11:41

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید