فرافکنی فرقه صهیونیستی
عصبانیت تبشیری ها از برگزاری یادبود شهدای ارامنه

عقده‌گشایی تشکیلات صهیونیستی تبشیری در خصوص برگزاری مراسم یادبود شهدای ارامنه، رسانه ای شد.

به گزارش دیده بان، مسیحیت تبشیری ازجمله فرقه‌های ناکامی است که در ایران قصد انجام اقدامات تشکیلاتی و تربیت جاسوس را بانام دین و مذهب دارد و عدم پیروزی در این زمینه و مأموریت‌های مختلف این فرقه در پی ناکامی‌ها و برخورد قانون، همواره دچار عقده و عصبانیت فراوانی در این زمینه شده است.

لذا آنها سعی دارند از هر بهانه‌ای حتی با تخریب مسیحیان واقعی و این بار جامعه ارامنه عقده‌گشایی کنند. این تشکیلات صهیونیستی در خصوص برگزاری مراسم یادبود شهدای ارامنه با اشاره به اینکه «خانواده اکثر شهدا و جانبازان ارمنی در مراسم ویژه کلیسای "سرکیس مقدس" حضور نداشتند»، سعی در ترویج عدم استقبال ارامنه از این مراسم و کم‌اهمیت بودن آن را دارد.

نکته دیگر واکنش به سخنان اسقف سیبوه سرکسیان خلیفه ارامنه تهران بود:

«شهادت جوانان ما در جبهه‌های جنگ برای دفاع از میهن، گواه این واقعیت است که روح و جان آن‌ها با سرزمین ایران عجین شده است» که درباره میهن‌پرستی جوانان ارامنه و تقدیم جان خود درراه میهن است. این حقایق عصبانیت تبشیری ها را به همراه داشت.

این در حالی است که روابط مسالمت‌آمیز و صمیمی میان شهروندان و به‌طورکلی جامعه ارامنه ایران با دیگر هم‌وطنان خود موجبات ناراحتی و نگرانی همیشگی صهیونیست و فرقه‌های وابسته به آن است و همواره سعی دارند به هر نحو ممکن در این زمینه اخلال به وجود بیاورند.

 

 

1542
انتهای متن/

سه شنبه, 18 مهر 1396 ساعت 10:41

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید