فرقه گرایی بی حد و حصر عناصر فریب خورده
سردرگمی عناصر فرقه ای در حمایت از محکومان امنیتی

فرقه کیهانی سعی دارد با حمایت از متهمی دیگر و امید به رهایی این متهم جهت‌گیری خود را به سمت و سویی دیگر برده و با این تغییر استراتژیکی اهداف تازه‌ای را دنبال نماید.

به گزارش دیده بان، راه‌اندازی تشکیلات فرقه‌ای در موضوعات مختلف همواره برای اهداف خاصی استوار بوده است. این در حالی است که رهبریت این جریانات انحرافی تا زمانی که برای تشکیلات مفید باشد موردتوجه دیگر پیروان قرار دارد. پس درنتیجه با اتمام تاریخ انقضای فرد شماره یک فرقه، تشکیلات به فکر جایگزینی برای آن بوده و این مسیر را هدایت می‌کند.

 

در خصوص پایان کار محمدعلی طاهری هم این موضوع از مدت‌ها قبل در دستور کار فرقه قرارگرفته، ضمن اینکه گزینه‌هایی هم دراین‌بین به‌عنوان کاندیدا و تخمین بازخورد چنین انتخاباتی هم مد نظر گرفته شد.

 

مواردی مانند شهناز نیرومنش، یکی از مدعیان جانشینی طاهری ازجمله همین بازی‌های فرقه‌ای بوده، که واکنش‌هایی همراه با مخالفت را در پی آن به دنبال داشته است.

 

 

888llkg444

 

 

 

حال با این تفاسیر فرقه کیهانی سعی دارد با حمایت از متهمی دیگر و امید به رهایی این متهم جهت‌گیری خود را به سمت و سویی دیگر برده و با این تغییر استراتژیکی اهداف تازه‌ای را دنبال نماید.

 

 

هرچند عرفان حلقه تشکیلاتی ازهم‌پاشیده و درحال نابودی است، اما لازم به ذکر است که یکی از حربه‌های فرقه‌های انحرافی مختلف در زمان نابودی، ادغام شدن در یکدیگر برای ادامه حیات کاری خودشان است.

 

 

چنین حالتی در فرقه‌های مختلف در دوران گذشته هم بسیار مشهود بوده است. نکته دیگر اینکه فردی مثل نکونام هم یکی از گزینه‌های مناسب برای این فرقه محسوب می‌شود. بطوریکه برخی از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه هم در ادوار مختلف اخباری مبنی بر مظلوم‌نمایی و قهرمان سازی از این فرد را در رسانه‌های خود به نمایش گذاشته‌اند.

 

 

باکمی تأمل در این رفتارهای مشابه مانند اعتصاب غذا، وضعیت نامناسب، و... می‌توان به این موضوع پی برد که آموزش‌های لازم به افراد آلوده به فرقه‌های انحرافی و متهمان سیاسی در زمینه‌های مختلف به‌صورت مشترک در بین آن‌ها اجرا می‌شود که این موضوع خود نشانی دیگر از رفتار و تابعیت فرقه‌ای آن‌ها است.
انتهای متن/

دوشنبه, 13 دی 1395 ساعت 09:56

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید