مقاومت کلیسا در برابر باج خواهی
مالیات بهانه ای برای مسیحیت ستیزی صهیونیست ها

صهیونیست ها با بستن مالیات های جدید و دریافت هزینه های اضافه از املاک و اموال مسیحیان بیت المقدس، سعی در باج خواهی در قالبی مسیحیت ستیزانه دارند.

به گزارش دیده بان، با شروع موج مذهب ستیزی افراط گرایانه صهیونیست ها در انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس، این اقدامات شامل مواردی دیگر از جمله طرح فشار بر مسیحیان با گرفتن مالیات هایی از اموال کلیسا، سعی در مسیحیت ستیزی به سبک و سیاقی دیگر را دارند.

 

هر چند در این زمینه درهای کلیسای مقبره مقدس در شهر بیت‌المقدس که گفته می‌شود مقبره حضرت عیسی در آن واقع است، برای دومین روز پیاپی بسته ماند اما این تعطیلی بی‌سابقه، در اعتراض به اتخاذ اقدامات جدید مالیاتی و طرح دولت اشغالگر صهیونیست برای اخذ مالیات از اموال کلیسا صورت می‌گیرد.

 

خبرگزاری فرانسه از بیت‌المقدس گزارش داده که مدت بسته ماندن این کلیسا مشخص نیست و بستگی به تصمیم رهبران کلیساهای این شهر دارد.

 

رهبران مسیحی بیت‌المقدس همچنین به طرح یک قانون دولت اسرائیل معترضند که به عقیده آنان به حقوق مالکیت آنان در این شهر حمله می‌کند. آنان مدعی‌اند که این اقدامات دولت اسرائیل به منظور کاهش حضور مسیحیان در بیت‌المقدس است.
انتهای متن/

سه شنبه, 08 اسفند 1396 ساعت 10:13

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید