در آستانه عید پاک
پاپ خواستار توجه بیشتر کاتولیک‌ها به سرنوشت مهاجران شد

رهبر کاتولیک‌های جهان در ادامه ابراز نگرانی‌ها از وضعیت مهاجران در جهان، خواستار توجه بیشتر کاتولیک‌ها به سرنوشت مهاجران و افراد آسیب‌پذیر شد.

به گزارش دیده بان به نقل از خبرگزاری فارس، «پاپ فرانسیس» رهبر کاتولیک‌های جهان در آستانه جشن عید پاک از مسیحیان خواست توجه بیشتری به سرنوشت مهاجران، فقرا و افراد آسیب‌پذیر داشته باشند.

 

به گزارش خبرگزاری رویتزر، پاپ در اظهاراتی اعلام کرد: «ما امروز می‌توانیم درد را در چهره بسیاری از مهاجران که از کشور و خانه و خانواده‌های خود محروم شده و به کشورهای دیگر مهاجرت کرده‌اند، ببینیم و نباید این چهره‌ها را به فراموشی بسپاریم بلکه باید آن‌ها را همواره در نظر داشته باشیم و توجه بیشتری به سرنوشت مهاجران و افراد آسیب‌پذیر به ویژه زنان و کودکان معطوف داریم.»

 

اظهارات رهبر کاتولیک‌های جهان در حالی صورت می‌‌گیرد که وی همواره از کشورهای اروپایی خواسته است درهای خود را به روی مهاجران و پناهجویان باز کنند.

 

هر روز به شمار زنان و کودکان پناهجویی که راه مهاجرت را در پیش می گیرند، افزوده می‌شود و همواره این ترس وجود دارد که مبادا این افراد به دام گروه‌های تبهکار افتاده و مورد آزار و اذیت و خشونت قرار گیرند.
انتهای متن/

یکشنبه, 27 فروردين 1396 ساعت 14:23

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید