دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان:
توطئه توسط برخی سیاستمداران امت اسلامی

علی محی‌الدین قره‌داغی، دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان طی سخنانی در استانبول اظهار داشت اسلام، قدس و ترکیه با توطئه بزرگی مواجه شده‌اند.

به گزارش دیده بان، دکتر علی محی‌الدین قره داغی، دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان طی نشستی در استانبول و با شرکت 450 نفر از اندیشنمندان ترکیه و دیگر کشورها و همچنین استاندار استانبول، گفت: اسلام، قدس و ترکیه با یک توطئه بزرگی مواجه هستند.

وی همچنین افزود:

"این توطئه متاسفانه توسط برخی سیاستمداران امت اسلامی اجرا می‌شود که ما آن را محکوم می کنیم. حمله به اسلام ناب؛ شامل عقیده، شریعت و برنامه زندگی امر جدیدی نیست و سال هاست ادامه دارد.

دشمنان، پیروان آنها و مردم نادان در حال تلاش مجازات هر شخص یا کشوری هستند که از پروژه و قضیه امت حمایت می کنند. آنها در پی شکست هر تجربه موفقی هستند.

توطئه علیه ترکیه در زمینه های سیاسی و اقتصادی بزرگ مشاهده می شود. دشمنان دین ما، اسلام را بدون روح و قدرت می‌خواهند. آگاهی امت و فداکاری فلسطینیان طرح «معامله قرن» را ناکام گذاشت".

گفتنی است دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان پیش از این ضمن اعتراض به تعطیلی مساجد مسلمانان در اتریش، از دولت این کشور خواست تصمیم خود در این مورد را لغو کند.
انتهای متن/

چهارشنبه, 23 خرداد 1397 ساعت 10:29

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید