با حضور پیروان ادیان در فیجی
جشن سالروز میلاد نبی اکرم (ص)

اعضای جامعه اسلامی شهر لاباسا (Labasa) در مرکز اسلامی منطقه والوباسگا (Valebasoga) در جمهوری جزایر فیجی (fijiti) سالروز میلاد نبی اکرم (ص) را جشن گرفتند.

به گزارش دیده بان به نقل از پایگاه خبری فیجی تایمز؛ در این مراسم که شنبه (۱۱ آذر) برگزار شد، از تمام پیروان ادیان دعوت شده بود در آن شرکت کنند.عبدالفهیم، دبیر مرکز اسلامی والوباسگا گفت: از تمام اقشار جامعه دعوت کردیم در این جشن ویژه شرکت کنند.

 

وی افزود: این مراسم فرصتی است تا عشق و ارادت خود را به پیامبر اکرم (ص) نشان داده و از کسانی که در این جشن شرکت کردند، قدردانی کنیم.وارانی ناکویاکا (Verani Nakauyaca)، رئیس پلیس لاباسا نیز با اشاره به اینکه اسلام دین جدیدی نیست، اظهار کرد: خداوند دستورات خود را از طریق افراد برگزیده خود یعنی پیامبران به مردم ابلاغ کرده است.

 

وی تأکید کرد:‌ اسلام حامل پیام اصلی خدا است که در تمام ادیان حقیقی از طریق پیامبران برای هدایت بشر ارسال شده است.فیجی با نام رسمی جمهوری جزایر فیجی یک کشور جزیره‌ای در منطقه ملانزی در اقیانوس آرام جنوبی است که در ۲ هزار کیلومتری جزیره شمالی زلاندنو قرار گرفته ‌است؛ ۶۵ درصد مردم این کشور مسیحی، حدود ۲۸ درصد هندو و ۶ درصد نیز مسلمان‌اند./ایکنا
انتهای متن/

دوشنبه, 13 آذر 1396 ساعت 14:21

نظر شما

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید