به مناسبت هفته جهانی ام.اس
بازدید بیماران ام.اس از کلیسای ارامنه

هم زمان با هفته جهانی ام.اس گروهی از بیماران با هماهنگی انجمن ام.اس ایران از کلیسای ارامنه سرکیس مقدس دیدار کردند.

تأسیس مرکز اسلامی جدید در دیترویت
اتحاد و همبستگی بین مسلمانان با سایر ادیان

یکی از رهبران اسلامی آمریکا، مقابله با اسلام هراسی و زدودن تصورات غلط از اسلام ، همبستگی با سایر ادیان و آموزش را از ماموریت های اصلی مرکز اسلامی تازه افتتاح شده در دیترویت عنوان کرد.

در گردهمایی مبلغان ماه رمضان:
زیربنای نظام، وحدت کلمه است

حضرت آیت الله سبحانی: طلاب و مبلغان باید پدر امت باشند و نباید کاری کنیم که مجالس و مردم دو جناحی شده و از ما گریزان باشند، باید به شکلی رفتار کنیم که از هر دو جناح نزد طلاب بیایند.

شکست نمایش رسانه‌ای دویچه وله
دفاع همه‌جانبه مدیر انجمن کلیمیان از نظام اسلامی

دویچه وله در اقدامی رسانه‌ای سعی در ایجاد جریان سازی برای هم‌وطنان یهودی ایرانی را داشت که با پاسخ کوبنده سیامک مره صدق مواجه شد.

اسقف ارامنه تهران در سفر به ارمنستان
دیدار خلیفه ارامنه با سفیر جمهوری اسلامی در ایروان

اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران در سفر به ارمنستان، روز دوشنبه 25 اردیبهشت با سید کاظم سجادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایروان دیدار کرد.

مدیر غرفه کلیمیان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب
اعلام همبستگی کلیمیان با کلیه اقشار جامعه

وی ابراز کرد: درزمینهٔ انتشار و چاپ کتاب و آثار فرهنگی، ما یهودیان ایرانی هیچ‌گونه مشکلی نداریم و از آزادی کامل برخوردار هستیم.

تجلیلی دیگر از نقش‌آفرینی ارمنیان
مدیران باغ موزه دفاع مقدس در خلیفه گری ارامنه

هیئتی از نمایندگان "باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس" روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه با حضور در خلیفه گری ارامنه تهران با مسئولان شورای خلیفه گری دیدار و گفتگو کردند.

رئیس کلیسای کاتولیک عراق با سید عمار حکیم دیدار کرد

سید عمار حکیم هرگونه مهاجرت مسیحیان به خارج از عراق را خسارتی جبران ناپذیر دانست و افزود: ما در طرح تفاهم ملی حقوق تمام مردم از جمله مسیحیان را در نظر گرفته ایم و همه باید از حقوق یکسان شهروندی برخوردار باشند.

تشکیل اتحادیه اندیشمندان اروپا
همزمان با برگزاری همایش «خطر تکفیر و افراط بر صلح و همزیستی بشر

 رئیس مرکز اسلامی دانمارک از تلاش برای تشکیل «اتحادیه اندیشمندان مسلمان و غیرمسلمان اروپا برای مبارزه با خطر تندروی و تکفیر» خبر داد.

قاری آفریقایی:
با سلفی ها مقابله می کنیم

فعالیت فرقه ای بسیار زیاد است و انواعی از فرق در اشکال سلفی، صوفی و... درکنار شیعیان و اهل سنت هستند و چنانچه در برابر ما قرار بگیرند و جبهه گیری کنند ما هم با آنها بر طبق وحدت اسلامی مقابله می کنیم.

صفحه1 از7