اعتراض و نگرانی از انتقال سفارتخانه
تبعات جهاني و منطقه اي تصمیم ترامپ

در اعتراض به تصميم رياست جمهوري ايالات متحده آمريکا مبني بر انتقال سفارتخانه اين کشور از تلاويو به بيت المقدس، نمايندگان کليساهاي مسيحي ايران و تهران طي جلسه اي که در محل خليفه گري ارامنه تهران برگزار شد.

اهانت دمیدن بر آتش فتنه
صداهایی که اصرار بر اهانت دارند

شیخ حسین خشن از علمای دینی لبنان با تاکید بر اینکه وحدت اسلامی به معنای حذف و کنار گذاشتن مذاهب نیست گفت: اختلاف نظر اشکالی ندارد، ولی در منطق قرآن مشکل در چند پاره شدن و تفرقه است.

جست‌وجو حقوق بشر در زندگی امیرمؤمنان
امام علی(ع) عامل به حقوق بشر بوده‌اند

قرن‌ها پیش از ادعاهای پوچ و توخالی که به هیچ وجه در میدان عمل محلی از اعراب ندارد، امیرالمؤمنین امام علی(ع) در گفتار و رفتار هم حامی و هم عامل به حقوق بشر بوده‌اند و جای جای سیره ایشان فریاد حمایت از حقوق بشر در گوش تاریخ است.

با حضور پیروان ادیان در فیجی
جشن سالروز میلاد نبی اکرم (ص)

اعضای جامعه اسلامی شهر لاباسا (Labasa) در مرکز اسلامی منطقه والوباسگا (Valebasoga) در جمهوری جزایر فیجی (fijiti) سالروز میلاد نبی اکرم (ص) را جشن گرفتند.

رئیس سازمان امور دینی ترکیه:
خشونت خانگی علیه زنان، مخالف احکام اسلام است

در نشست «راه‌حل خشونت خانگی با تکیه‌بر دیدگاه منابع دینی» رئیس سازمان امور دینی ترکیه ضمن تأکید بر برابری زن و مرد از منظر حقوق و مسئولیت، خشونت خانگی علیه زنان را مخالف اسلام دانست.

سوءاستفاده سیاسی جریان سعودی
اتحادیه جهانی علمای مسلمان در فهرست تروریستی!

حامیان واقعی ترور و تروریسم با قرار دادن اتحادیه جهانی علمای مسلمان در لیست تروریست‌ها، بار دیگر ثابت کردند که دشمنی و اقدامات سیاسی مهم‌ترین معیار برای تروریستی خواندن دیگران در برخی کشورهای عربی است.

نمایش وحدت ملی برای همه ایرانیان
کمک‌رسانی هم‌وطنان غیرمسلمان برای زلزله زادگان غرب کشور

همزمان با حادثه زلزله در غرب کشور، نمایش اتحاد و وحدت یکپارچه ایرانیان برای کمک‌رسانی به هم‌وطنان آسیب‌دیده با کمک‌های مختلف و همگانی هم‌وطنان غیرمسلمان ایرانی، به اوج خود رسید.

پیام تسلیت در پی وقوع زلزله در غرب ایران
ابراز همدردی اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان

در پی وقوع زلزله در غرب ایران و کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از هموطنان اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان با ارسال پیام تسلیت با ملت و دولت ایران و همچنین بازماندگان این فاجعه ابراز همدردی کرد.

آموزه های قرآن و اهل بیت(ع) برای ایجاد تمدن نوین اسلامی
تاکید بر بیان اهداف شوم "تشیع انگلیسی"

برای ایجاد تمدن نوین اسلامی باید بدون تعصب به تبیین آموزه های قرآن و اهل بیت(ع) پرداخت. همچنین منحصر نکردن آموزه های دینی به فرقه ای خاص و حتی مسلمین بسیار مهم است.

دروغ پردازی درخصوص یهود ستیزی
افزایش یهودی ستیزی در آمریکا یک دروغ است

خاخام «ییسروییل دووید وایس»، یک خاخام ضداسراییلی در آمریکا تاکید کرد ارائه آمارهایی در مورد افزایش رویدادهای یهودی‌ستیزانه درحقیقت نوعی دروغ محض است.

صفحه1 از11