ادیان و فرق

جشنواره «تموز» نشانگر آزادی اقلیت های دینی

داریاووش عزیزیان: برگزاری مسابقات ورزشی در عرصه بین المللی همچون جام «تموز» نقش مهمی در تحکیم صلح و دوستی در بین ملت ها دارد.

نخستین دیدار ماکرون با پاپ
نیازمندان و فقرا محور سخنان پاپ فرانسیس

مهاجرت و ورود پناهجویان به اروپا، همچنین حمایت از نیازمندان و فقرا محوریت سخنان پاپ فرانسیس بود.

قضیه تکفیر أمت اسلامی
قرائت خاص از اسلام توسط فرقه‌ وهابیت

نویسنده کتاب «بنیان‌های وهابیت» گفت: مشکل ما، مشکل تکفیر و ترور و آدم‌کشی و کارهای ضدبشری است. من این را با توجه به شناختی که از وهابیت دارم، رسماً اعلام می‌کنم: در میان وهابی‌ها، ما با 10 درصد اینها مشکل داریم.

«بقیع»عامل وحدت
بقیع سرمایه مشترک مسلمانان

رئیس شورای علمای شیعه پاکستان گفت:«بقیع» سرمایه مشترک همه مسلمانان است بنابراین بازسازی آن مرهمی بر دل امت اسلامی خواهد بود.

دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان:
توطئه توسط برخی سیاستمداران امت اسلامی

علی محی‌الدین قره‌داغی، دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان طی سخنانی در استانبول اظهار داشت اسلام، قدس و ترکیه با توطئه بزرگی مواجه شده‌اند.

دادگاه تجدیدنظر به ریاست قاضی زرگر
ارجاع پرونده محمدعلی طاهری به شعبه ۳۶ تجدیدنظر

پرونده محمدعلی طاهری سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه که در دادگاه بدوی به ۵ سال حبس محکوم شده، برای رسیدگی در مرحله تجدیدنظر به شعبه ۳۶ دادگاه تجدیدنظر استان تهران به ریاست قاضی زرگر ارجاع شد.

عقده گشایی شبکه های تبشیری
وقتی کشیش تبشیری بدنبال تحریک افکار عمومی است

موج جدید همکاری کشیش های تبشیری در دو شبکه ماهواره ای وابسته به تشکیلات صهیونیستی تبشیری با هدف تحریک افکار عمومی بر علیه نظام اسلامی در روزهای اخیر انجام شده است.

نگرانی مجدد تبشیری ها درخصوص بهاییان
وقتی فرقه تبشیری، تریبون فرقه ای دیگر می شود

مسیحیت تبشیری برای چندمین بار تریبون خبری فرقه ضاله بهاییت می شود و این نشان از همکاری و همسو بودن اقدامات این فرقه های صهیونیستی در ایران است.

سیاست های محدود کننده
هدف قرار دادن باورها و عقاید زنان مسلمان

 برای سال ها صدای اسلام هراسی در فرانسه بیش از هر کشور دیگر اروپایی شنیده می شد؛ صدایی که این روزها پژواک آن از دیگر مناطق قاره سبز به گوش می رسد.

خاخام یهودی در دیدار با اردوغان
کمک به اسرائیل به نفع یهودیان نیست

حنان بک خاخام ساکن لندن کمک به اسرائیل را منافی منافع یهودیان دانسته و از کشورهای جهان خواست همانند ترکیه سفارت خود در تل آویو را تعطیل کنند.

صفحه1 از42