اعتراض و نگرانی از انتقال سفارتخانه
تبعات جهاني و منطقه اي تصمیم ترامپ

در اعتراض به تصميم رياست جمهوري ايالات متحده آمريکا مبني بر انتقال سفارتخانه اين کشور از تلاويو به بيت المقدس، نمايندگان کليساهاي مسيحي ايران و تهران طي جلسه اي که در محل خليفه گري ارامنه تهران برگزار شد.

اهانت دمیدن بر آتش فتنه
صداهایی که اصرار بر اهانت دارند

شیخ حسین خشن از علمای دینی لبنان با تاکید بر اینکه وحدت اسلامی به معنای حذف و کنار گذاشتن مذاهب نیست گفت: اختلاف نظر اشکالی ندارد، ولی در منطق قرآن مشکل در چند پاره شدن و تفرقه است.

جریان ویران کردن کانون‌های فتنه بهائیان
تخریب لانه فساد علی محمد باب در حضور شاه

سید نورالدین شیرازی در سال 1334 با همکاری مردم لانه فساد علی محمد باب را ویران کرد.

جست‌وجو حقوق بشر در زندگی امیرمؤمنان
امام علی(ع) عامل به حقوق بشر بوده‌اند

قرن‌ها پیش از ادعاهای پوچ و توخالی که به هیچ وجه در میدان عمل محلی از اعراب ندارد، امیرالمؤمنین امام علی(ع) در گفتار و رفتار هم حامی و هم عامل به حقوق بشر بوده‌اند و جای جای سیره ایشان فریاد حمایت از حقوق بشر در گوش تاریخ است.

رگه‌هایی ازجریان نفوذ، درحوزه‌های قم و نجف
ماموریت سازمان‌ جاسوسی انگلیس به جریان «تشیع انگلیسی»

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب با بیان اینکه سازمان‌های جاسوسی انگلیس و کویت به جریان «تشیع انگلیسی» پول هنگفت و ماموریت داده‌اند، گفت: رگه‌هایی از جریان نفوذ، در حوزه‌های قم و نجف فعال است.

با حضور پیروان ادیان در فیجی
جشن سالروز میلاد نبی اکرم (ص)

اعضای جامعه اسلامی شهر لاباسا (Labasa) در مرکز اسلامی منطقه والوباسگا (Valebasoga) در جمهوری جزایر فیجی (fijiti) سالروز میلاد نبی اکرم (ص) را جشن گرفتند.

رئیس سازمان امور دینی ترکیه:
خشونت خانگی علیه زنان، مخالف احکام اسلام است

در نشست «راه‌حل خشونت خانگی با تکیه‌بر دیدگاه منابع دینی» رئیس سازمان امور دینی ترکیه ضمن تأکید بر برابری زن و مرد از منظر حقوق و مسئولیت، خشونت خانگی علیه زنان را مخالف اسلام دانست.

سوءاستفاده سیاسی جریان سعودی
اتحادیه جهانی علمای مسلمان در فهرست تروریستی!

حامیان واقعی ترور و تروریسم با قرار دادن اتحادیه جهانی علمای مسلمان در لیست تروریست‌ها، بار دیگر ثابت کردند که دشمنی و اقدامات سیاسی مهم‌ترین معیار برای تروریستی خواندن دیگران در برخی کشورهای عربی است.

موج تبلیغاتی فرقه ضاله در رسانه آلمانی
چهره‌سازی ادبی و هنری برای سرکردگان بهایی

پروژه چهره‌سازی ادبی و هنری برای سران بهاییت در ایران با همکاری رسانه آلمانی برای نشان دادن شخصیتی دیگر از افرادی که در خدمت فرقه‌ای صهیونیست‌ها قرار دارند.

پایان فرقه‌ای با معیار جنگ نژادی
ادعای حلول روح مسیح در رهبر یک فرقه آدمکش

پرونده مدعی فرقه‌ی خانواده منسون با مرگ سرکرده این تشکیلات به تاریخ پیوست.

صفحه1 از35