به مناسبت میلاد پیامبر زرتشتیان
پیام تبریک دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقلیت ها

دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی طی پیامی سالروز تولد زرتشت ،پیامبر زرتشتیان را تبریک گفت.

با حضور مقامات دولتی و شیخ‌الاسلام تایلند
سمینار «وحدت در عین تنوع ادیان» در تایلند برگزار شد

سمینار "وحدت در عین تنوع ادیان" با هدف ترویج آموزه های اسلام در رابطه با صلح و همزیستی با پیروان ادیان دیگر در تایلند برگزار شد.

نقد تفکرات انحرافی مدعی یمانی در دزفول

جلسه نقد و بررسی فرقه احمد الحسن یمانی در روز 20 اسفند 95 با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین شیخ منصور کیانی مدیریت محترم حوزه آیت الله قاضی در دزفول برگزار شد. در این جلسه به تفکرات انحرافی مدعیان دروغین پرداخته شد و با استقبال چشمگیر مردم همراه بود.

فرقه تبشیری تریبون نتانیاهو شد
توهم سازی در ذهن کودکان صهیونیست

سایت تبشیری ها با اشاره به ادعای نتانیاهو در ذهن شویی کودکان نسبت به ایرانیان، تلاش دارد در قالب تریبونی برای صاحبان فرقه تبشیری خوش‌خدمتی خود را ثابت نماید.

کشیش شدن مردان متأهل
احتمال تصویب کشیش متأهل در کلیسای کاتولیک

درپی صحبت‌های اخیر سخنگوی واتیکان، گمانه‌زنی‌ها دربارهٔ احتمال تصویب کشیش‌های متأهل برای این مقام، در کلیسای کاتولیک بیشتر شده است.

گفت‌و‌گوی بین ادیان در مرکز اسلامی «ایلینوی»

مرکز اسلامی ـ آموزشی شهر «بلویل» در ایالت «ایلینوی» آمریکا دیروز یکشنبه، ۲۲ اسفند میزبان جلسه گفت‌وگوی بین ادیان بود.

علاء الدین بروجردی با مقام دینی صربستان دیدار کرد
اسقف ایرینی به ایران سفر می کند؟

پاتریاک ایرینی اسقف اعظم کلیسای ارتدوکس صربستان در دیدار با علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران ضمن قبول دعوت سفر به ایران گفت که دیدار از جمهوری اسلامی را افتخار بزرگی برای من است.

تصویب قوانین یا نقض حقوق انسانی
اخراج نماینده عرب کنست در پی اعتراض

نماینده عرب با پاره کردن قانون ممنوعیت پخش اذان در قدس، پاسخ اعتراضی خود را نسب به این وضعیت ابراز کردند.

چین: دالایی لاما "بازیگری فریبکار" است

وزارت امور خارجه چین در واکنش به صحبت‌های اخیر دالایی لاما که گفته بود "تندروهای چینی مغز ناقصی دارند"، دالایی لاما را یک "بازیگر فریبکار" خواند.

کذب بودن ادعای رسانه های خارجی مبنی بر تبعیض در حق اقلیت ها

آبرامیان با بیان اینکه ادعای رسانه های خارجی مبنی بر تبعیض در حق اقلیت های مذهبی مجلس ایران، کذب است، گفت: به عنوان نماینده ارامنه، تلاش کرده ام که از حقوق ارامنه ایران دفاع کنم و خودم را مدافع حقوق کل مردم ایران می دانم.

صفحه1 از21